Piyalepaşa İstanbul

Grup dersleri, özel grup dersleri ve bire bir özel dersler ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızın üzerinde kusursuz bir eğitim programı sunuyoruz!

XTC00I PİYALEPAŞA İSTANBUL

Konusunda uzman eğitmenlerimiz ile tam potansiyelinize ulaşmak için çalışır; kilo verme, kas kazancı, genel sağlık veya etkinlik eğitimi dahil olmak üzere hedeflerinize yönelik kapsamlı programlar hazırlarız! Fitness endüstrisinin en iyi zihinleri tarafından tasarlanan programlarımızın tamamı hedeflerinize ulaşmanıza, antrenmanlarınızı taze tutmanıza ve egzersizlerinizi heyecanlı hale getirmenize yardımcı olmak için üretilmiştir. XTC ile performansınızı keşfedin ve onun yansıması olun!  XTC Piyalepaşa İstanbul Grup Ders Programını aşağıdaki listeden inceleyebilir ya da “XTC00I Piyalepaşa İstanbul” linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

GRUP DERS PROGRAMI

#ibuiltthis!

PAZARTESİ

CRUNCH
18:30
YUNUS

FREE ZONE

XOOM BODY BAR
19:30
SEVGİ

FREE ZONE

CYCLE
19:30
DOĞUKAN

CYCLE STUDIO

SALI

 XOOM DANCE
18:30
ORÇUN

FREE ZONE

CYCLE
19:30
ORÇUN

CYCLE STTUDIO

ÇARŞAMBA

PILATES
18:30
BÜŞRA

PILATES STUDIO

CYCLE
19:45
DOĞUKAN

CYCLE STUDIO

PERŞEMBE

FULL BODY WORKOUT
18:30
ORÇUN

FREE ZONE

CYCLE
19:30
ORÇUN

CYCLE STUDIO

CUMA

CYCLE
18:30
EYÜP

CYCLE STUDIO

ÖNEMLİ UYARI

Grup derslerine katılmadan önce ilgili dersin açıklamalarını dikkatlice okumanızı ve belirtilen kurallara uyarak derse katılmanızı rica ederiz. Önemli bir sağlık sorununuz var ise lütfen eğitmene bilgi veriniz. Grup derslerimize katılım minimum 5 kişi ile gerçekleşmektedir. Personal Training ve kendi özel programınıza uygun ekstra ders saatleri ve sınıf açımı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MAKE EVERY MOVE COUNT

Belong to a gym that’s driven by hard work, positivity, and major results.

The Powerful Distance Between Two Points