Maltepe

Grup dersleri, özel grup dersleri ve bire bir özel dersler ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızın üzerinde kusursuz bir eğitim programı sunuyoruz!

XTC00II MALTEPE

Konusunda uzman eğitmenlerimiz ile tam potansiyelinize ulaşmak için çalışır; kilo verme, kas kazancı, genel sağlık veya etkinlik eğitimi dahil olmak üzere hedeflerinize yönelik kapsamlı programlar hazırlarız! Fitness endüstrisinin en iyi zihinleri tarafından tasarlanan programlarımızın tamamı hedeflerinize ulaşmanıza, antrenmanlarınızı taze tutmanıza ve egzersizlerinizi heyecanlı hale getirmenize yardımcı olmak için üretilmiştir. XTC ile performansınızı keşfedin ve onun yansıması olun!  XTC Piyalepaşa İstanbul Grup Ders Programını aşağıdaki listeden inceleyebilir ya da “XTC00II Maltepe” linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

GRUP DERS PROGRAMI

#ibuiltthis!

PAZARTESİ

PİLATES

(HANDE)

19:00

AEROBIC STUDIO

SPINNING
19:00
MERT

SPINNING STUDIO

SPINNING
19:15
MERT

SPINNING STUDIO

SALI

CRUNCH
18:00
BULGAN

AEROBIC STUDIO

FIT CIRCUIT
20:00
YUNUS

AEROBIC STUDIO

CAPOEIRA
20:30
TUBARAO CAPOEIRA NAGO

X- STUDIO

ÇARŞAMBA

CRUNCH 
18:00
FİTNESS TEAM

X – STUDIO

ZUMBA
18:45
ŞEYMA

AEROBIC STUDIO

SPINNING
19:15
NAZLIHAN

X – CYCLE STUDIO

PERŞEMBE

PILATES
19:00
GİZEM

AEROBIC STUDIO

KICKBOKS
19:00
EGEMEN

X-STUDIO

CUMA

CRUNCH
19:00
SUDE

FUNCTIONAL AREA

HIP & LEG
19:00
KAAN

FUNCTIONAL AREA

CUMARTESİ

PAZAR

ÖNEMLİ UYARI

Grup derslerine katılmadan önce ilgili dersin açıklamalarını dikkatlice okumanızı ve belirtilen kurallara uyarak derse katılmanızı rica ederiz. Önemli bir sağlık sorununuz var ise lütfen eğitmene bilgi veriniz. Grup derslerimize katılım minimum 5 kişi ile gerçekleşmektedir. Personal Training ve kendi özel programınıza uygun ekstra ders saatleri ve sınıf açımı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MAKE EVERY MOVE COUNT

Belong to a gym that’s driven by hard work, positivity, and major results.

The Powerful Distance Between Two Points