Training

Grup dersleri, özel grup dersleri ve bire bir özel dersler ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızın üzerinde kusursuz bir eğitim programı sunuyoruz!

XTC TRAINING

Konusunda uzman eğitmenlerimiz ile tam potansiyelinize ulaşmak için çalışır; kilo verme, kas kazancı, genel sağlık veya etkinlik eğitimi dahil olmak üzere hedeflerinize yönelik kapsamlı programlar hazırlarız! Fitness endüstrisinin en iyi zihinleri tarafından tasarlanan programlarımızın tamamı hedeflerinize ulaşmanıza, antrenmanlarınızı taze tutmanıza ve egzersizlerinizi heyecanlı hale getirmenize yardımcı olmak için üretilmiştir. XTC ile performansınızı keşfedin ve onun yansıması olun!

PİYALEPAŞA  XTC00I

GRUP DERS PROGRAMI

XTC00I

MALTEPE XTC00II

GRUP DERS PROGRAMI

XTC00II

CYCLE-X

Müziğin ritmi ile yükselen, sıkı yüklenip 4-8 periyodlarında tırmanış, ve düz yol antrenmanlarıyla hızlı kalori yakmanızı sağlayan özel bir derstir.

ABS WORKOUT

Farklı istasyonların kullanıldığı, standart egzersizleri şiddetli kuvvet antrenmanlarına dönüştüren bu derste, ortalama 650-900 kalori yakacaksınız!

ATHLETI-X

Koşu, jumping ve jack squat gibi özel hareketleri zamana karşı kombine eden ve yüksek kalori harcamanızı sağlayan çok özel bir derstir.

X-PILATES

Genel Pilates tekniklerine bağlı, denge egzersizlerini içeren aynı zamanda karın bölgesini aktif tutmayı hedefleyen özel bir grup dersidir.

BODY BAR

Kondisyonu artırın, mevcut kas kütlesini sıkıştırın! Kilo, ideal kilodan çok fazla ise kısa sürede zayıflamak isteyenler için en ideal grup derslerinden biridir.

XOOM BAR

Yüksek tempolu interval antrenmanlarla kuvvet, denge ve koordinasyonunuzu geliştirin. Sınırlarınızı zorlayın, dayanıklılığınızı artırın!

Güncel grup ders programlarımız ve ders içeriklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

MAKE EVERY MOVE COUNT

Belong to a gym that’s driven by hard work, positivity, and major results.

The Powerful Distance Between Two Points

An experienced essayist is the ideal way to make sure you get a high-quality essay. There are several good reasons hiring a professional essay writer. Here are some of the advantages of hiring a professional to write your essay. They can provide timely delivery and complete confidentiality. It is possible to https://startup.info/how-to-choose-the-best-paper-writing-service-in-2022/ count on them to provide reliable support for the questions you have. If you’re preparing your essay due within the next few days It is a great idea to find a professional essay writer prior to the due date.

If you’re struggling with writing an academic paper, Mypaperwriter.com is the perfect solution for you. It offers editing and proofreading services, as well as writing. It is possible to select a writer from their site , and put in your order. Please fill out the form with the necessary pay people to write essays information about the project you are planning to submit. Once you’ve reviewed your request, writers will be assigned. You may also choose an expert by your level of proficiency in the language, or go with one you’ve already used.