XTC 00II

İstanbul'un her iki yakasında, özel konsepti ve benzersiz tasarımı ile XOOM Training Club sizleri çok özel bir dünyaya davet ediyor! Değişime hazır olun!

XOOM TRAINING CLUB MALTEPE

XOOM Training Club Maltepe 3.000m2‘lik özel bir alana sahip, eşine ender rastlanabilecek tasarımı, konforu ve sunduğu premium ayrıcalıkları ile bölgenin en prestijli yaşam merkezi olmayı hedeflemektedir. Ocak 2019’da hizmete açılan XOOM Training Club Maltepe; merkezi lokasyonu, spor alanları, kapalı basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu gibi sportif olanakların yanı sıra; SPA, masaj, sauna ve buhar odaları ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz birçok alternatifi bir arada sunmaktadır.

YOUR TIME

will come!
Konusunda uzman, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde spor, yenilenmeniz, cildinizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz aynı zamanda kişisel bakımlarınız için SPA merkezi, özel eğitmenler eşliğinde pole dancing, en iyi sayılar için özel basketbol sahası, kişisel gelişiminiz için düzenli olarak gerçekleşecek olan workshoplar, hobi alanları, masa tenisi, play station, kids club, yüzme dersleri, outdoor aktiviteler, üyelerimize özel otopark ve kuaför hizmeti ve daha bir çok premium seçenek XOOM Training Club’da!

COMMIT TO BE FIT

BELIEVE IN YOURSELF

The Powerful Distance Between Two Points