XOOM

İstanbul'un her iki yakasında, özel konsepti ve benzersiz tasarımı ile XOOM Training Club sizleri çok özel bir dünyaya davet ediyor! Değişime hazır olun!

XOOM TRAINING CLUB

İstanbul’un iki yakasında, proje çalışmaları tamamlanan ve Ocak 2019 tarihinde faaliyete açılan XOOM Training Club X00I, Polat tarafından hayata geçirilen karma kullanım projesi Piyalepaşa İstanbul’un içerisinde yer almakta, XOOM Training Club X00II ise merkezi lokasyonu ile Maltepe’de bulunmaktadır. Her ikisi de 3.500m2‘lik loft ve özel bir alana sahip olmakla birlikte eşine ender rastlanabilecek benzersiz tasarımı, konforu ve sunduğu premium ayrıcalıkları ile bulundukları bölgenin en prestijli sağlıklı yaşam merkezi olmayı hedeflemektedirler.
Kardiyo alanları, özel tasarım stüdyoları, kapalı havuz, SPA, sauna, buhar odaları, fonksiyonel çalışma alanları, kickboxing ringi, pole dancing, hobi alanı, basketbol sahası ve kapalı havuzdan oluşan 3.500 metrekarelik alanla birlikte üyelerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissedeceği tüm dinamikleri barındırmaktadırlar.

YOUR TIME

will come!
Konusunda uzman, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde spor, yenilenmeniz, cildinizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz aynı zamanda kişisel bakımlarınız için SPA merkezi, özel eğitmenler eşliğinde pole dancing stüdyosu, en iyi sayılar için özel XTC basketbol sahası, kişisel gelişiminiz için sizlere özel düzenli olarak gerçekleşecek olan workshoplar, hobi alanları, masa tenisi, play station, kids club, yüzme dersleri, outdoor aktiviteler, üyelerimize özel otopark, kuaför hizmeti ve daha bir çok premium seçenek XOOM Training Club’da sizleri bekliyor!

DEDICATE YOURSELF

TO BECOMING YOURSELF

The Powerful Distance Between Two Points