XTC 00I

İstanbul'un her iki yakasında, özel konsepti ve benzersiz tasarımı ile XOOM Training Club sizleri çok özel bir dünyaya davet ediyor! Değişime hazır olun!

XOOM TRAINING CLUB PİYALEPAŞA

XOOM Training Club Piyalepaşa, Polat tarafından hayata geçirilen karma kullanım projesi Piyalepaşa İstanbul’un içerisinde konumlanmış, 3.500m2‘lik loft ve özel bir alana sahip, eşine ender rastlanabilecek benzersiz tasarımı, konforu ve sunduğu premium ayrıcalıkları ile bölgenin en prestijli sağlıklı yaşam merkezi olmayı hedeflemektedir. Şubat 2019’da hizmete açılan XOOM Training Club Piyalepaşa; spor alanları, kapalı basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu gibi sportif olanakların yanı sıra; SPA, masaj, sauna ve buhar odaları ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz birçok alternatifi bir arada sunmaktadır.

YOUR TIME

will come!
Konusunda uzman, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde spor, yenilenmeniz, cildinizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz aynı zamanda kişisel bakımlarınız için SPA merkezi, özel eğitmenler eşliğinde pole dancing, en iyi sayılar için özel basketbol sahası, kişisel gelişiminiz için düzenli olarak gerçekleşecek olan workshoplar, hobi alanları, yüzme dersleri, outdoor aktiviteler, üyelerimize özel otopark ve daha bir çok premium seçenek XOOM Training Club’da!

COMMIT TO BE FIT!

#BETHEONE

The Powerful Distance Between Two Points